Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start Projekty Biblioteka w Moree

Pierwsza biblioteka w Moree

w bibliotece

Wsparcie systemu edukacyjnego Moree jest jednym z celów Fundacji. Biblioteka to szansa dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą zacząć edukację lub ją pogłębiać.

 

Tu można rozpocząć naukę czytania i pisania w dowolnym wieku, odrabiać lekcje, poczytać samodzielnie lub posłuchać opowieści czytanych przez innych. Zdobywać wiadomości i nowe umiejętności korzystając z atlasów, encyklopedii, gier edukacyjnych, map i oferowanych zajęć. 

 

Nasza biblioteka, pierwsza w Moree, rozpoczęła działalność 

w lutym 2008 roku. Wciąż tymczasowa, ale najważniejsze,

że na spotkania z książką jest wielu chętnych.

pokój bibliotekiChcemy powiększać zbiory i uzupełniać wyposażenie biblioteki. 

 

Zapraszamy do wspólnej realizacji tego projektu.

Książki w j.angielskim oraz gry edukacyjne można wysyłać na adres:  

                                Freespirit Foundation 

P.O. Box 1461 Cape Coast Main, Ghana

 

 

 

 

 

Poniżej najnowsze wiadomości o Bibliotece w Moree, a historię jej powstawania i rozwoju można zgłębić zaglądając do Wydarzeń w Menu.


 

Raporty z Biblioteki - luty 2013

 

Od pewnego czasu biblioteką w imieniu Fundacji Freespirit opiekuje się Gaetan Badiwon. Sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i przygotowuje cotygodniowe sprawozdania z tego, co dzieje się w bibliotece. Oto wybrane fragmenty z raportów z lutego 2013:

1 II: „(…) Współpraca z wolontariuszami układała się świetnie, wiele nauczyliśmy się od siebie nawzajem. Byli naprawdę mocno zaangażowani i bardzo pomocni. Przez większość czasu pracowałem z Kubą. Iwona i Ingrid świetnie odnalazły się w organizowaniu przestrzeni i porządku w nowym miejscu. Nadal jeszcze pracujemy nad urządzeniem biura i klasy, pomaga mi John.  W najbliższy piątek organizujemy zajęcia dla dzieci z Oxford School.(…)”


Read more...


 
<< First < Previous 1 Next > Last >>

I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami