Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start Jak pomóc Sponsoring

Pomóż nam dzielić się afrykańskim folklorem z całym światem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ghana zachwyciła podczas Święta Dzieci Gór ”pisały lokalne gazety po występach dzieci z Moree. Kilkunastotysięczna widownia podczas trzech festiwali latem 2013 ( dwa w Polsce i jeden we Francji ) sympatia z jaką na każdym kroku spotykali się goście z Ghany jest dowodem jak ważne jest wspieranie tych, którzy przyczyniają się do zachowania i promowania zanikających kultur. Przeżywanie występów na żywo, energiczne afrykańskie tańce, współpraca dzieci z różnych kontynentów to wartości bezcenne.... a bez finansowej pomocy nie jest to możliwe.

 

Wydatki związane z działalnością Fundacji w Ghanie są coraz większe. Musimy regularnie opłacać czynsz za wynajem pomieszczeń bibliotecznych i mieszkania dla wolontariuszy, trzeba naprawiać bębny, zaopatrywać zespół w nowe stroje … Każdy wyjazd z zespołem na trening poza Moree generuje koszty. Czesne za szkołę naszej młodzieży , końcowe egzaminy to też coraz większe wydatki, a ceny w Ghanie rosną …

Chcemy wprowadzić zasadę wspomagania całej grupy Freespirit, co pomoże nam zwiększyć budżet Fundacji i umożliwi realizację pomysłów czy zadań, na które brakuje nam funduszy.

Regularni sponsorzy będą otrzymywać od Fundacji okresowo upominki – niespodzianki, oczywiście związane z Grupą Freespirit i Afryką. Może to być np. masło shea, ładny duży plakat zespołu lub fundacyjny kalendarz albo coś zrobionego własnoręcznie przez dzieci. Można też będzie śledzić postępy i losy wybranego dziecka.

Proponujemy cztery rodzaje comiesięcznych wpłat: 25, 50, 75 i 100 zł. Oczywiście jesteśmy też otwarci na inne regularne kwoty, które pozwolą nam wspierać dzieci z Moree i dzielić się wspaniałym ghanijskim folklorem z całym światem!


 

Bilety lotnicze dla Freespirit Art Group

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z Ghany otrzymały zaproszenia do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych „Święto Dzieci Gór” organizowanym przez Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu oraz XXVI Festival des Enfants du Monde we francuskiej miejscowości Saint-Maixent L’Ecole. Obydwa festiwale odbędą się w lipcu 2013 r. Wierzymy, że organizacja przyjazdu zakończy się sukcesem i nie zabraknie afrykańskich rytmów podczas festiwali, a dzieci będą miały szansę spotkania i doświadczenia wspólnej zabawy oraz współpracy z dziećmi z wszystkich kontynentów.

Organizatorzy zapewniają wszystko oprócz przelotu. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w tej dziedzinie - szczególnie za wpłaty, które umożliwią sfinansowanie zakupu biletów.


 

Podręcznik - ważna sprawa

W afrykańskiej codzienności często zdarza się, że dzieci nie mają na lekcjach podręczników, przez co ich postępy w nauce są znacznie spowolnione. Staramy się zapewnić komplet podręczników wszystkim naszym podopiecznym, dzięki czemu ich nauka jest dużo bardziej efektywna.


Read more...


 
I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami