Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami...
KINGA FREESPIRIT
POLECANE KSIĄŻKI
Start Dziękujemy Sponsorzy

Afryka nie znika - wyprawa dzieci z Ghany do Europy 2013

 

Udział w międzynarodowych festiwalach dzieci z Ghany był możliwy dzięki finansowej pomocy wielu osób. Dziękujemy wszystkim co wsparli ten projekt za pośrednictwem „Polak Potrafi”. Wpłaty 71 osób uzbierały kwotę potrzebną na podróż trójki dzieci. W podziękowaniu rozesłaliśmy już obiecane nagrody.


 

Za afrykańskie tańce i uśmiech dzieci bilet z Ghany do Polski

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Klub Ludzi Morza „Zejman” dla Fundacji jest szczególnym miejscem nie tylko za wyjątkową atmosferę tego miejsca, ale to tu kiedyś Kinga z Chopinem po raz pierwszy dzielili się z sympatykami podróży opowieściami o autostopowej wyprawie dookoła świata. Tu była pierwsza promocja wszystkich książek Kingi...i tu 8 sierpnia 2013 dwa dni przed wyjazdem do Ghany miał swój wieczór Zespół Freespirit. Dziękujemy Dorocie i Jędrzejowi za gorące przyjęcie w Klubie, a gościom - sympatykom Klubu i afrykańskiej kultury za datki wrzucone do ghanijskiego kalabasza i tym samym wsparcie podróży dzieci z Moree. 


 

Dziękujemy za spełnienie marzeń - sierpień 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po trzech latach starań Zespól Freespirit z Moree otrzymał wizy Schengen. Dziękujemy wszystkim co wsparli podróż dzieci z Ghany na międzynarodowe festiwale we Francji i w Polsce tym co przekazali fundusze za pośrednictwem Polak Potrafi na projekt " Afryka nie znika" i tym co wpłacili na podróż darowizną bezpośrednio na konto fundacji, " by spełniły się marzenia dzieci z Moree ". 

Dziękujemy kamrackiej drużynie Hulajniki i wspaniałej widowni w Niepołomicach. Dzięki Waszym gorącym sercom mogliśmy pokryć koszty kilku biletów lotniczych, a ze zbiorki w Niepołomicach zakupiliśmy bilety powrotne z Ouagadougu do Moree. Za szczególne wsparcie jesteśmy wdzięczni Jasonowi z Kaliforni. 

 


 

Sponsorzy

zulawy

 

 

 

 

 Miłośnik Żuław, artysta Daniel Kufel
- projekt loga Fundacji
www.zulawy.fr.pl

 biosfera Restauracja Biosfeera
- udostępnienie sali na spotkania organizacyjne Fundacji
www.biosfeera.com
 bernardinum   Druk broszurek
www.bernardinum.com.pl
 reflex Promocyjny druk pocztówek
www.reflexdruk.pl

 

Sponsorzy inauguracji: 

 

 ankara

 

 

 

Zdjęcia na wystawę
www.ankara.pl

 tawerna Cattering
www.tawernadominikanska.pl
 49psb Wojskowa grochówka
www.49psb.mil.pl   1300 Jednostka Wojskowa
 polsojaWegańska kuchnia
www.polsoja.com.pl
 primavika www.primavika.pl
 greenway www.greenway.pl
  
  

 

 

 


 
I TY MOŻESZ POMÓC      


Konto w banku WBK
PLN - 46 1090 1098 0000 0001 0630 2890

W naszych działaniach pragniemy inspirować do realizowania życiowych marzeń oraz pracy na rzecz wzajemnego poznawania, zbliżania, rozumienia i nawiązywania więzi między ludźmi różnorodnych kultur i tradycji. Każdego dnia i każdym małym krokiem możemy przyczyniać się do tego, by życie stawało się lepsze i szczęśliwsze.
Organizacja Pożytku Publicznego, OPP, Fundacja Freespirit, Freespirit Foundation, Fundacja Charytatywna, Organizacja Charytatywna, Charity Foundation, Pomoc, Fundacja, Charity, Help, 1% podatku, Wolontariat, Volunteering, Kinga Freespirit, Kinga Free Spirit, Malaika, Moree, Kinga Choszcz, Kolosy, Afryka, Ghana, Akra, Accra, Autostop, Najważniejsze rzeczy w życiu nie są wcale rzeczami